Thursday, 18 January 2018
Programma zaal 8 t/m 26 januari 2018 PDF Print E-mail
Written by RA   
Friday, 22 December 2017 17:05

Dag

datum

nr

Tijd

Wedstrijd

Hal

Scheids

Wo

10 jan

45

19.30

JVC 2 – HCSC 2

Q’diyn A

A. van Driel

Wo

10 jan

46

19.30

HCSC 3 – Old Stars’77 6

Q’duyn B

M. Offerman

Vr

12 jan

34

20.50

HCSC 1 – Old Stars’77 1

Q’duyn A

L. van Hees

Ma

15 jan

24

21.30

Pellor 3 – HCSC 1 (beker)

Q’duyn A

R. Agema

Wo

17 jan

21

20.40

JP Dupont 1 – HCSC 2

Sportlaan

A. Pronk

Wo

17 jan

50

19.30

HCSC 3 – Old Stars;77 7

Q’duyn B

M. Gödden

Vr

19 jan

38

19.50

Old Stars’77 2 – HCSC 1

SAZ

R. Agema

Ma

22 jan

42

21.30

Watervogels 4 – HCSC 3

Sportlaan

G.S.B.

Wo

24 jan

54

19.30

HCSC 2 – JP Dupont 2

Sportlaan

A.Pronk

Vr

26 jan

41

19.50

HCSC 1 - Pellor 3

Sportlaan

A. Pronk

 
Programma zaal 27 november t/m 20 december PDF Print E-mail
Written by RA   
Thursday, 23 November 2017 10:15

Dag

datum

nr

Tijd

Wedstrijd

Hal

Scheids

Vr

01 dec

25

19.50

HCSC 1 – Kleine Sluis

Sportlaan

L. van Hees

Vr

01 dec

35

21.30

HCSC 2 – WHVB 3

Sportlaan

A. Pronk

Vr

01 dec

37

21.10

Old Stars’77 5- HCSC 2

Q’duyn A

E. Sispma

Vr

08 dec

22

20.45

Watervogels 1 – HCSC 1

Q’duyn A

L. van Hees

Vr

08 dec

38

19.00

Noordkop 3 – HCSC 2

Q’duyn B

P. Schutten

Vr

08 dec

33

19.50

HCSC 3 – Noordkop 4

Q’duyn B

G. Ekkebus

Wo

13 dec

42

19.30

HCSC 2 – Zeemacht 4

Q’duyn A

M. Offerman

Vr

15 dec

42

21.30

Watervogels 4 – HCSC 3

Sportlaan

A. Pronk

Ma

18 dec

32

20.20

Zeemacht 3 – HCSC 1

Sportlaan

A. Pronk

 
Wedstrijdwijziging zaal PDF Print E-mail
Written by RA   
Wednesday, 25 October 2017 23:38

Vanwege het uitvallen van een wedstrijd is het aanvangstijdstip van de bekerwedstrijd HCSC 1 – TZV 1 die op vrijdag 3 november in Quelderduyn wordt gespeeld, gewijzigd. Er wordt niet afgetrapt om 20.45 uur maar om 19.45 uur. 

 
Programma zaal 30 oktober t/m 24 november PDF Print E-mail
Written by RA   
Tuesday, 17 October 2017 05:40

Dag

datum

nr

Tijd

Wedstrijd

Hal

scheids

Wo

01 nov

5

21.30

HCSC 2 – Kleine Sluis 2 (beker)

Sportlaan

A.Pronk

Vr

03 nov

5

20.45

HCSC 1 – TZV 1 (beker)

Q’duyn A

R. Agema

Vr

03 nov

6

21.30

HCSC 3 – Old Stars’773 (beker)

Q’duyn B

P. Schutten

Wo

08 nov

21

19.30

HCSC 2 – JP Dupont 1

Q’duyn A

G. Ekkebus

Wo

08 nov

22

20.20

HCSC 3 – Old Stars’77 7

Q’duyn B

G.S.B.

Vr

10 nov

14

21.10

Old Satrs’77 1 – HCSC 1

SAZ

L. van Hees

Wo

15 nov

27

19.30

J.P. Dupont 2 – HCSC 2

Sportlaan

A. Pronk

Wo

15 nov

26

19.30

Watervogels 5 – HCSC 3

Q’duyn A

R. Bos

Vr

17 nov

17

20.40

HCSC 1 – Old Stars’77 2

Sportlaan

M. Gödden

Wo

22 nov

30

20.20

WHVB 4 – HCSC 3

Q’duyn B

M. Offerman

Vr

24 nov

20

19.50

Pellor 3 – HCSC 1

Sportlaan

L. van Hees

Vr

24 nov

31

21.10

Old Stars’77 5 – HCSC 2

SAZ

G. Link

 
Programma zaal van 25 september t/m 18 oktober PDF Print E-mail
Written by RA   
Friday, 22 September 2017 12:51

Dag

Datum

nr

Tijd

Wedstrijd

Hal

Scheids

Wo

27 sept

3

20.20

HCSC 1 – Watervogels 2 (b)

Sportlaan

M. Gödden

Wo

27 sept

4

20.20

HCSC 2 –JP Dupont 3 (b)

Q’duyn A

G. Ekkebus

Vr

29 sept

4

20.40

JVC 2 – HCSC 3 (b)

Q’duyn B

G. de Wit

Ma

02 okt

12

21.10

HCSC 3 – JP Dupont 3

Q’duyn B

R. Borsch

Wo

04 okt

9

20.20

HCSC 2 – Noordkop 3

Q’duyn B

G. Link

Wo

11 okt

13

19.30

Zeemacht 4 – HCSC 2

Q’duyn A

L. van Hees

Vr

13 okt

10

19.55

HCSC 1 – Zeemacht 3

Q’duyn A

L. van Hees

Vr

13 okt

13

20.45

HCSC 3 – Watervogels 4

Q’duyn A

L. van Hees

Ma

16 okt

18

19.50

Old Stars’77 6 – HCSC 3

SAZ

T. Boin

Wo

18 okt

20

20.40

HCSC 2 – JVC 2

Sportlaan

A. Pronk

NB 1: De tijdwaarneming wordt gedaan door het thuisspelende team. Zorg ervoor dat er gedurende de gehele wedstrijd iemand vast achter de tafel zit.

NB 2: In de week van 23-27 oktober wordt er geen programma vastgesteld vanwege de herfstvakantie.

 
Programma zaal van 4 t/m 22 september 2017 PDF Print E-mail
Written by RA   
Wednesday, 06 September 2017 06:04

Dag

datum

Nr

Tijd

Wedstrijd

Sporthal

Wo

06 sept

2

19.30

Old Stars’77 6 – HCSC 1 (beker)

Sportlaan

Vr

08 sept

1

19.50

WHVB 2 – HCSC 2 (beker)

Q’duyn B

Vr

08 sept

2

19.00

Zeemacht 3 – HCSC 3 (beker)

Q’duyn A

Ma

11 sept

2

19.30

HCSC 2 – Old Stars’77 5

Q’duyn A

Vr

15 sept

3

20.40

HCSC 1 – Watervogels 1

SAZ

Vr

15 sept

3

19.00

HCSC 3 – WHVB 4

Q’duyn B

Wo

20 sept

5

20.20

Noordkop 4 – HCSC 3

Q’duyn B

Vr

22 sept

4

19.50

Kleine Sluis 1 – HCSC 1

Veerburg

Vr

22 sept

6

19.00

WHVB 3 – HCSC 2

Q’duyn A

Scheidsrechters

1          A. Pronk

2          R. Bos

3          R. Agema

 

4          M. Gödden

5          R. Agema

6          P. de Gelder

 

7          P. de Gelder

8          D. de Graaf

9          R. Agema

 

NB: De wedstrijd HCSC 1 – Watervogels 1 op 15 september is verplaatst van 21.30 naar 20.40 uur. 

 
«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 14
Bestel via deze link!
Banner
Sponsoren van HCSC
Banner