Teamindelingen seizoen 2019/2020

Beste Ouders en Spelers,

Hierbij de voorlopige indeling voor het seizoen 2019/2020.

De Jeugd Commissie heeft, zoals elk jaar, wederom haar best gedaan om voor ieder een zo goed mogelijke teamindeling te maken. Wij vragen begrip en vertrouwen voor de keuzes die gemaakt zijn, dan we het naar eer en geweten de teams zo goed mogelijk hebben ingevuld. Bij twijfel, laat het kind eerst een tijdje meedraaien, u zult zien dat hij / zij het snel naar zijn / haar zin heeft. Een kind past zich heel gemakkelijk aan. En lukt het helemaal niet, dan onderkennen de begeleider / coach / trainer dit snel en kunnen er passende maatregelen worden genomen.

De teamindelingen kunnen het hele seizoen nog wijzigen.

Teamindelingen:

Kabouters:

 VoornaamAchternaam
1DjulianBoerstra
2DamonWever
3ThomasVacano
4JelleBurggraaff
5HiddeKaper
6JackMannoe
7ShannonTiggelers

JO8-1:

 VoornaamAchternaam
1VinnieSosnicki
2JaylenOssotoka
3DonnyZeefat
4ValentijnGijzen
5SiemSpaans
6Binkvan Baar
7MartinBais
8TonyHeesbeen
CoachJohanvan Baar
CoachHansSpaans
CoachAimeZeefat

JO8-2

 VoornaamAchternaam
1JayceMoennoe
2JesseCollet
3MennoPama
4StijnMastemaker
5SofieKater
6JasonPrijs
7AimeHuiskens
8Ryanvan de Steeg
CoachAlexPrijs
CoachHermande Boer

JO9-1

 VoornaamAchternaam
1Seppvan Bijleveld
2LucBakker
3DemianJongbloed
4ShurnicMaduro
5Siepvan Berkum
6JaiveyPijnacker
7Kaivan Leeuwen
8Donvan Engelenburg
9NickHiddingh
10Kanevan Erp
CoachErikvan Berkum
CoachDennisVonberg
CoachJanPijnacker

JO10-1

 VoornaamAchternaam
1JaydenCarsjens
2JoeyKoopman
3JacKoorn
4Danilioda Silva
5DustinNuijens
6Yesserben Ismail
7Nigelvan Hal
8MarizioBarneveld
9JimmyHeijman
CoachMitchBernardina
CoachMarioBarneveld

JO11-1

 VoornaamAchternaam
1JochemKapitein
2BoKeizer
3DaanSchouten
4NoahRoquas
5ShayennaSaunier
6LuciaCarmen Hooiveld
7LuukKater
8BenNgoma
9MatthijsSplinter
10StijnNieuwold
11Siende Graaf
CoachTamaraJorna
CoachMauriceRoquas

JO12-1

 VoornaamAchternaam
1BasLuiten
2DeanHeesbeen
3QuinnHuiskens
4Roanvan de Steeg
5Dean Pieter ArieVreugd
6Meesvan Berkum
7SvenDalmeijer
8ChyrohMaria
9Meesvan der Most
10DjenairoMuntenaar
11JivanoCarmelia
CoachTimvan der Most
CoachGillisde Vreugd
CoachDave Huiskens

JO13-1

 VoornaamAchternaam
1DimasZwart
2Finnvan Zanten
3PablosWoort
4MartKoorn
5Teunvan Heteren
6Ramonvan der Vlis
7DanarAli
8Samvan Heteren
9FabianCarmona
10Odinde Haan
11LucaBuijs
12MichelAlkhouri
13JoeyJanse
14TimFrantzen
15Deanvan der Haven
16GinoCopppoolse
Trainer/CoachDanaAli
Trainer/CoachMarcovan de Vlis

JO13-2

 VoornaamAchternaam
1TylerKraak
2RobinGoli
3DenoshionSomasundaram
4Leonvan der Wolde
5ThirzaPost
6AbbasZulfiqar
7LuukAlders
8MikeLouwe
9NolanPaardekooper
10KoenJurrjens
11AnthonyMusen
12Renzovan Ruiten
13Joeyde Boer
14AnthonyPanday
15Levivan Wijk
16Jensde Kruijs
17Isavan Vliet
Trainer/CoachMichelPaardekooper
Trainer/CoachJaqAlders

JO15-1

 VoornaamAchternaam
1JaimyJanse
2TuikGijs
3BinkKeizer
4Ginovan de Bovenkamp
5DaanKoorn
6SilasOostra
7Martijnde Bruin
8AbyonieFlawtantie
9EliasAzimi
10JesseKramer
11JeffreyLuiten
12SemHoekstra
13SelinaMulder
14IsisVerwind
Trainer/CoachArnovan de Bovenkamp
Trainer/CoachBennode Bruin
Elftal leiderRonaldAgema

JO15-2

 VoornaamAchternaam
1JordanMeijer
2Ronaldvan Veen
3Thijmende Vries
4ThomasHofland
5SemHuigen
6Ryanvan den Burg
7Devinvan Schooneveld
8AbsinekSomasundaram
9ChristopherWitte
10JoeyBouma
11Liamvan Leeuwen
12BoazSwampillai
13JulianLaros
14JarnoKoster
Trainer/CoachRickVerspagen
Trainer/CoachSonnyRamnath

JO17-1

 VoornaamAchternaam
1Jessede Boer
2JimmeQuax
3QuenmarArrindell
4RyanKruijer
5TygoBak
6LeanPrins
7ReinderBos
8JaydenVerhoef
9JesseHuigen
10JoelScheen
11DaniloQuintero
12AbeLouwerens
13YoeriCarsjens
14MilanNaumann
15YorrelMilop
16DamianSlagwater
Trainer/CoachRaymondNolan
Trainer/CoachTristanKrom

MO19-1

 VoornaamAchternaam
1JazzSchoolderman
2NoëlleWijnsberge
3MichelleBravenboer
4Danavan der Aa
5SharifaDaniel
6MarissaNiggendijker
7AlyssaSiersma
8RobinLeeuw
9DevonAndrog
10MorganBeaudoux
11LatoyaBernardina
12BoWiggers
13LisaPoeste
14JedaVeenstra
Trainer/CoachWoutSchoolderman

JO19-1

 VoornaamAchternaam
1DannyNaumann
2MilanMulder
3Nicolaasvan de Berg
4LarsBaanvinger
5JimmyOrtega Slot
6LukeSnoerwang
7JoeyGuyken
8StanBok
9Nielsde Bood
10KevinDijkman
11Maurice EdwinPeet
12ThijsMakelaar
13JaidenHuijts
14TimoWalburg
15DylanHooghuis
Trainer/CoachRoelofVredeveld
ElftalleiderArjanBok