Teamindelingen Jeugd HCSC seizoen 2020/2021

Ook dit jaar heeft de jeugdcommissie weer zijn best gedaan om tot een goede indeling van de teams te komen voor het seizoen 2020-2021. Een extra lastige opgave, vanwege het Corona-virus dat ervoor zorgde dat er een vroegtijdig einde kwam aan het seizoen.

Ondanks deze situatie, zijn er wel weer activiteiten ontplooit, zoals trainingen, en hebben sommige teams zelfs al in de nieuwe samenstelling getraind.

Teamindelingen:

Kabouters

VoornaamAchternaam
JaleiyaMarshall
JorisHolthuisen
MaxSanders
JerseyHartkamp
SadioCamara
Quizenzoda Silva Ferreira
BradleyWitteveen
Djayvivan Dorst
JayceRietveld
Dezzvan der Leur
LexBos
Begeleiding:
RaybornMercelina
KoosBuurmeester

JO8-1

VoornaamAchternaam
SofieKater
JasonPrijs
MelzTijssen
ReejahoBernardina
DamianHoutkooper
ShayKragten
DexMaats
StijnMastemaker
KyanoRobert
Begeleiding:
AlexPrijs
Hermande Boer

JO9-1

VoornaamAchternaam
DonnyZeefat
ValentijnGijzen
SiemSpaans
TonyHeesbeen
MartinBais
VinnieSosnicki
Binkvan Baar
JaylenOssotaka
Begeleiding:
CoHeesbeen
AimeZeefat
Johanvan Baar

JO9-2

VoornaamAchternaam
JesseCollet
TygoPattynama
Finnvan de Berg
Teunvan de Berg
DahnoRobert
Romyvan Turennout
MennoPama
Dalede Vreugd
JayceDekker
RyanRiteco
Begeleiding:
Gillisde Vreugd
Erikvan de Berg
RicardoPattynama

JO10-1

VoornaamAchternaam
Seppvan Bijleveld
LucBakker
Kaivan Leeuwen
Donvan Engelenburg
JaiveyPijnacker
Siepvan Berkum
Kanevan Erp
NickHiddingh
DevyKiewiet
Begeleiding:
DennisVonberg
JanPijnacker
Erikvan Berkum

JO10-2

VoornaamAchternaam
JariMulder
ShivanoKaria
KeanoSpruijt
TJSchippers
JulienPanday
GiannoBroekhuizen
RayhanBhaggoe
JerryBakker
GabrielHanna
Begeleiding:
JoeyNizsen

JO11-1

VoornaamAchternaam
JoeyKoopman
JacKoorn
Danilioda Silva
DustinNuijens
Nigelvan Hal
JimmyHijman
MarizioBarneveld
JaydenCarsjens
DemianJongbloed
KianFlamand
DjairoSullot
Begeleiding:
FransCarsjens
JohanKoopman
PatrickFlamand

JO12-1

VoornaamAchternaam
DarioMaats
LuciaHooiveld
Siende Graaf
StijnNieuwold
MatthijsSplinter
JochemKapitein
ShurnicMaduro
Sandervan Dort
GiovannyFigueroa
Begeleiding:
RichardSaunier
Cees-JanMaats

JO13-1

VoornaamAchternaam
DeanHeesbeen
Deande Vreugd
BenNgoma
JelleSluiter
Meesvan Berkum
BasLuiten
QuinnHuiskens
LuukKater
SvenDalmeijer
Roanvan de Steeg
ChyrohMaria
NoahRoquas
DjenairoMuntenaar
BoKeizer
Begeleiding:
DaveHuiskens
Gillisde Vreugd
Richardvan de Steeg

Selectie JO14

VoornaamAchternaam
MartKoorn
MichelAlkhouri
LucaBuijs
Ramonvan der Vlis
TimFrantzen
DimasZwart
Finnvan Zanten
FabianCarmona
Odinde Haan
Samvan Heteren
Teunvan Heteren
Deanvan der Haven
JarnoJasperse
Jensde Kruijs
TylerKraak
Isavan Vliet
MikeLouwe
LuukAlders
Leonvan der Wolde
RobinGoli
AnthonyPanday
NolanPaardekooper
Joeyde Boer
DenoshionSomasundaram
Renzovan Ruiten
Joevan Gend
Begeleiding:
GinoBuijs
RemseyCarmelia
Fredvan Heteren
MichelPaardekooper
JacquesAlders

JO16-1

VoornaamAchternaam
SelinaMulder
GijsTuik
BinkKeizer
EliasAzimi
JaimyJanse
Ginovan de Bovenkamp
ZiggyOvergauw
DaanKoorn
DaryanKruijer
SilasOostra
Martijnde Bruin
AbdonyieFlawtantie
Ronaldvan Veen
JeffreyLuiten
IsisVerwind
Begeleiding
Arnovan de Bovenkamp
Bennode Bruin
RonaldAgema

JO16-2

VoornaamAchternaam
Liamvan Leeuwen
CalvinSaunier
Nigelvan Es
XanderLeegwater
Thijmende Vries
SemHuigen
Jordyde Boer
Ryanvan den Burg
Jeremyde Groes
JedaVeenstra
ThomasHofland
Devinvan Schooneveld
JordanMeijer
BoazSwampillai
JulianLaros
AbsinekSomasundaram
Begeleiding:
RickVerspagen

JO17-1

VoornaamAchternaam
Jessede Boer
DamianSlagwater
JaydenVerhoef
ReinderBos
AbeLouwerens
MilanNaumann
QuenmarArrindell
DuncanVeenman
YoeriCarsjens
SemHoekstra
ChristopherWitte
BramBak
Begeleiding:
TristanKrom
JohanBak